Tel. 604 058 628 email: akuklinski@wp.pl

O mnie

Dr n. med. Adam Kukliński urodzony 06 marca 1975 jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Białymstoku.

Dyplom lekarza uzyskał w 2000 roku. Bezpośrednio po stażu podyplomowym podjął pracę na stanowisku asystenta w II Klinice Chirurgii Ogólnej i Gastroeneterologicznej Akademii Medycznej w Białymstoku. W 2006 roku obronił pracę doktorską „Ocena stężenia insulinopodobnego czynnika wzrostu – IGF I w surowicy krwi u chorych z rakiem jelita grubego leczonych chirurgicznie w zależności od czynników kliniczno-morfologicznych”.

W 2009 roku uzyskał tytuł specjalisty w dziedzinie chirurgii ogólnej. W 2015 roku uzyskał tytuł specjalisty w dziedzinie chirurgii naczyniowej. Od 2011 roku jest zatrudniony w Oddziale Chirurgii Naczyniowej Radomskiego Szpitala Specjalistycznego, gdzie wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii naczyniowej zarówno wewnątrznaczyniowo jak i klasycznie.

Jest członkiem Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej. Przeszedł kursy w dziedzinie ultrasonografii dopplerowskiej oraz uczestniczył w licznych zjazdach i szkoleniach z zakresu chirurgii tętnic i żył w Polsce i za granicą.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej